cycling

Bir süredir, Albüm ve Kitap çalışmaları hazırlığında olan Nazlı Arman, albümünde son noktaya gelmiş, Taksim Geziparkı olayları üzerine, ertelemişti.

Kitabında 207 şiire yer veren başarılı sanatçı  Nazlı Arman, kitabının kısa sürede büyük ilgi gördüğünü bu durum karşısında çok duygulandığını söyledi.

Arman, ‘Hayat'a ara verişlerimde Bu şiir 'ler benim kendime kaçışlarımdı. Bu kitap içimin sizinle ilk buluşması . Bir gün sizde her şeyden kaçmak ve kendinizle kalmak isterseniz. Belki de bu dizeler gitmek istediğiniz yerdeki kokulu, Şiir duraklarınızdır. Evet bu kitapta ruhumu ve kokumu sundum. Okurken ruhumun kokusu yayılacak ruhunuza ve Şiir'lere buram buram dağılacaksanız.‘Yakında hedefi 12’den vuracağım’dedi.

Haber Caddesi'nde çıkan habere BURADAN ulaşabilirsiniz. 

Nazlı Arman Şiirleri

"Hayat'a ara verişlerimde bu şiir'ler benim kendime kaçışlarımdı "İçimin tavan arasındaydım Ve orada Sadece kendimleydim Ve bu kitap içimin sizinle ilk buluşması Bir gün sizde herşeyden kaçmak ve kendinizle kalmak isterseniz belkide bu dizeler gitmek istediğiniz yerdeki kokulu şiir duraklarınızdır.

Galeri